Nasze Kawy - Coffee Cave - Palarnia kawy Piła
COFFEE CAVE
Nasze Kawy

Zanim kawa trafi do naszej filiżanki i jej aromat pobudzi zmysły, ma już za sobą niezwykłą wędrówkę. W najdalszych zakątkach świata plantatorzy wkładają całe serce w uprawę kawowca i rozpoczynają proces, dzięki któremu możemy zachwycać się smakiem i aromatem kawy. Każdy z jej walorów uzależniony jest od wielu czynników: od kraju, rodzaju gleby, nasłonecznienia, wysokości uprawy oraz otoczenia. To wszystko składa się na ostateczny efekt smakowy.

Nasza kawa pochodzi od zaufanych dostawców. Kawa Coffee Cave odzwierciedla nasze wyobrażenie o smaku i aromacie. Wybraliśmy te kawy, które naszym zdaniem mają najdoskonalsze ziarna oraz zapewniają najlepsze odczucia dla naszego podniebienie.

Ziarna, które trafiają do naszej palarni są ponownie sprawdzane i selekcjonowane. Następnie potwierdzamy profil palenia oraz zbieramy opinie fanów i miłośników kawy. Gdy już jesteśmy zadowoleni z naszej pracy i mamy określony profil sensoryczny, kawa trafia do opakowań i zostaje wprowadzona do naszej oferty. Proces ten powtarzamy za każdym razem przed wprowadzeniem jakiejkolwiek zmiany lub gdy wprowadzamy nową kawę do oferty.

Nie uznajemy kompromisów. Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego spędzamy swój czas przy piecu oraz podczas cuppingów, dążąc do perfekcji i znalezienia wyjątkowego smaku.

Wasze zamówienia realizujemy tego samego lub kolejnego dnia, w zależności od godziny złożenia zamówienia. Jeżeli zostanie ono wysłane do godziny 12:00, dołożymy wszelkich starań, aby kawa trafiła do pieca i dalej w ręce kuriera tego samego dnia. Kawę możecie zamówić zarówno w ziarnach jak i mieloną. Oczywiście zmielimy ją w wybrany przez Was sposób – tak, aby pasowała do Waszej metody parzenia.

Zawsze dostarczamy kawę świeżą, wypalaną z pasją! Każdego dnia dokładamy starań, aby kawa w waszych kubkach była niezapomnianym momentem dnia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i życzymy niezapomnianych chwil z Waszą Coffe Cave.

Coffe Cave world map
Coffee Cave