O nas - Coffee Cave - Palarnia kawy
COFFEE CAVE
O nas

Coffee Cave to przede wszystkim pasja do kawy, zapewne Wy również ją posiadacie, skoro trafiliście na tę stronę. Fascynacja kawą skłoniła mnie do poszukiwania coraz to nowszych doznań smakowych oraz do odkrywania tajemnic skrywanych w ziarnach kawy. Marzyłem, aby każda chwila spędzona przy filiżance pysznego naparu pozwalała cieszyć się głębia smaku i aromatu, tworząc przy tym niezapomniane momenty. Byłem w 52 krajach i piłem kawę w różnych miejscach. Pomyślałem więc, dlaczego samodzielnie nie palić kawy. Kilka niepozornych czynników sprawiło, że tak zaczęła się moja przygoda z kawą. Chciałem doświadczać więcej i dzielić się z innymi radością codziennego rytuału picia ulubionej kawy. W taki oto sposób dojrzewał we mnie pomysł na Coffee Cave. Moja własną jaskinię kawy.

Podczas zgłębiania tematu analizowałem wszystkie elementy gotowego produktu. Przygotowania do realizacji pomysłu zajęły mi ponad 3 miesiące. Nie ma tu nic przypadkowego. Ziarno, młynek, ekspres, logo, opakowanie i etykieta zostały starannie sprawdzone i opracowane. Cały proces palenia jest zaplanowany i zorganizowany od początku do końca z dbałością o każdy szczegół tak, żeby dostarczać kawę z najwyższej półki.

Sercem naszej palarni jest piec. Nie bez powodu wybrałem producenta a zarazem jednego z liderów w tej branży. Wybór ten pozwoli na zachowania w ziarnie smaku i aromatów zgodnych z moimi oczekiwaniami. To początki mojej przygody z kawą, jednakże w każdy szczegół wkładam mnóstwo serca. Aż chce się powiedzieć - piję, bo lubię.

Kocham kawę, podróże i zwracam ogromną uwagę na estetykę oraz jakość produktów. Ponadto nie uznaję kompromisów. Powtarzalność wypalonej kawy, uzyskanie głębi smaków i aromatu jest sztuką. Sztuką, której się poświęcam.

Sama kawa to nie koniec mojej przygody. Przede mną dużo pracy i jeszcze więcej wypalonej kawy, szkoleń oraz nauki. Drugą część tej historii chciałbym napisać z Wami, ciągle doskonaląc walory naszego ulubionego trunku i eksplorując świat niepozornego ziarenka. Chciałbym zabrać Was do swojego świata i pokazać, że nie należy skupiać się na jednej i tej samej kawie.

Jestem pewnien, że kawy Coffee Cave są szczególne, że dostarczą Wam tego, czego w kawie szukacie, a nawet zadowolą najbardziej wymagające podniebienia.

Zapraszam Was do mojego sklepu z kawą. Czeka tam grono propozycji precyzyjnie wyselekcjonowanego i wypalonego ziarna. Sugerujemy wybrać kawę ziarnistą, aczkolwiek każdą kawę możemy dla Was zmielić.

Smacznego!

Coffe Cave world map
Coffee Cave