Serwis ekspresów - Coffee Cave - Palarnia kawy Piła
Coffee Cave
COFFEE CAVE
Serwis ekspresów

Jakie jest najgorsze słowo, które możn zobaczyć podczas robienia porannej kawy? Error! Nic tak nie psuje dnia, jak informacja, że ekspres do kawy odmówił posłuszeństwa. I co z tym zrobić?

Nawet kilkakrotnie ponawiany komunikat „Wyczyść zaparzacz” może doprowadzić kawosza do szału. Myjesz zaparzacz, smarujesz uszczelki, denerwujesz się, a to i tak pomaga tylko na chwilę...

Znamy to. Też to przechodziliśmy, znamy każdy Error i  wiemy jak sobie z nim poradzić! I chętnie pomożemy Ci naprawić Twój ekspres do kawy.


 Serwisujemy wszystkie najczęściej spotykane ekspresy takich marek jak Saeco, Philips, DeLonghi, Jura, Nivona, Krups, Melitta, Bosh i Siemens. W odpowiedzi na zgłoszenie podjeżdżamy pod dom Klienta i zabieramy zepsuty ekspres do naprawy. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Dajemy 3 – miesięczną gwarancję na nasze usługi, a czas realizacji mieści się w 5 dniach roboczych!

 


 Bo z ekspresem jest jak z człowiekiem – lepiej zapobiegać niż leczyć! Dlatego dodatkowo oferujemy usługi konserwacji i przeglądu stanu technicznego urządzeń. Zadbamy, by Twój ekspres był w dobrej kondycji, a ty będziesz spokojny o to, czy o poranku wypijesz najlepszą kawę przyrządzoną we własnej kuchni!

 


Jeśli więc chcesz długo i bezstresowo cieszyć się ulubioną kawą z domowego ekspresu, skontaktuj się z nami. Działamy w rejonie miast: Piła, Chodzież, Trzcianka, Czarnków, Budzyń, Wałcz, Złotów, Jastrowie oraz w okolicznych mniejszych miejscowościach.
Dla stałych Klientów mamy korzystne umowy serwisowe.
 
Zapraszamy do kontaktu:
Michał Piechowiak tel. 722285666
e-mail : biuro@coffeecave.pl 
 

 

Coffe Cave world map